Tiimiriided mis säravad

Isikupärastatud tiimiriided ja soojendus varustus on hea viis teie tiimi ära tunda, luua teadlikkust teie tantsukoolist ning luua tiimi tunnet.
Me saame toota logodega varustust tervele tantsukoolile kui ka reklaam tooteid üritustele või festivalidele.

Järgi neid kolme lihtsat sammu, et luua oma tantsukooli logoga tiimiriided:

  1. Vali tooted, millele soovid logo või teksti. Valiku saad teha Evelily Basic kollektsioonist, mis on leitav meie veebipoes (VAATA SIIT) või saada meile päring meili teel hello@evelily.com, kuna saame toota ka eritellimus tooteid.
  2. Saada meile oma logo , pilt  või tekst .
  3. Vali  materjal – kristallid või pvc trükk, värv, suurus, asetus riietel – ja lase meil see valmis toota.

 Millele saame logo pressida??

Me saame pressida kõigile Evelily Basic kollektsiooni riietele ja ka akssesuaaridele nagu näiteks kottidele. Oleme need valinud spetsiaalselt nende vastupidavuse tõttu kuumtöötlusle.

Siit saad näha tootevalikut, mida pakume :

KLIKI SIIA

Logo disain

Iga trükitöö algab kujundusest. Kui kliendi poolt on olemas nõuetele vastav kujundusfail, milles on näidatud trükitav logo, selle asukoht ja värvid, saab tellimuse kohe töösse anda. Juhul, kui kliendil kujundusfaili ei ole, teeme selle ise. Kliendiga koostöös valime toote, määrame ära logo asukoha ja suuruse ning saadame lõpliku kujunduse kliendile kinnitamiseks.

Väga  pisikesed ja keerukad disainid ei ole kuumpresstrükiks sobilikud ja seetõttu oleme sunnitud retušeerima teie disaini, et muuta see trükiks sobilikuks. Vajalik on saata kõrgresolutsiooniga fail (saate selle isikult, kes teie logo disainis). Fail peaks olema ühes järgnevatest formaatidest: JPEG, Illustrator (AI) või Photoshop (PSD). Faili formaat peab olema vähemalt 300dpi.

 

VÕTA ÜHENDUST

Siin on paar disaini ideed, mille saame lisada teie isikustatud riietele väikesese lisatasu eest:

  • Õpilaste nimede lisamine on väga populaarne disaini otsus, mida emad väga hindavad, kuna see aitab vältida situatsioone, kus lapsed võtavad valed riided koju.
  • Sponsorite logod riietel aitavad tantsukoolidel koguda lisa raha.
  • Riigilippu lisamine riietele sobib hästi välismaale võistlema või esinema minekul.

 

Saadame teile disaini vormi, kus saate oma tellimuse vormistada. Kui olete täidetud vormi meile saatnud, siis loome toote näidise (mis on lisatasu eest), et saaksite kinnitada lõpp disaini.

LISAINFO/KKK

 

Makse tuleb teostada peale disaini kinnitamist.

Printimise protsess võtab aega 3-10 tööpäeva sõltuvalt kogusest ja prindi keerukusest.

Riietele individuaalselt nimede peale lisamine maksab alates 1.5€+km riide kohta, väikses trükis ja alates a €2.50+km suuremas trükis 

 

Prindiga riided vajavad lisa hoolt, kui neid pesta. Prinditud ala ei pruugi taluda kõrgeid temperatuure, seetõttu pannes prindiga riided pessu tuleb riie pahupidi keerata ning pesta madalal temperatuuril.

Ära kasuta pesu pehmendajat ega trummelkuivatust. Prinditud osa ei tohi triikida!  

 

Sinu prinditud riided on spetsiifiliselt tehtud teie tantsukoolile ja seetõttu teeme tootetagastuse ainult juhul, kui toode on vigane.

Soovitame alati tellida toote näidise enne, et saakiste veenduda värvuse ja suuruse sobivuses.

Instagram feed

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.